Inteligentné kúrenie

casoft kurenie

Ideálna teplota v každej miestnosti

V inteligentnej domácnosti od firmy CAsoft, s.r.o. je za každej situácie v izbách tá správna teplota. Inteligentné kúrenie či chladenie reguluje teplotu jednotlivých miestností samostatne. Pozná vlastnosti každej izby a vie, čo robiť, aby v určený čas mal požadovanú teplotu. Berie do úvahy sviatky, spozná neprítomnosť a spolupracuje s tieniacou technikou.

Riadené kúrenie je len začiatok...

Hlavnou výhodou Inteligentnej domácnosti je jeho centralizovaný systém. Kúrenie vie, kedy ste doma, nakoľko je prepojené s alarmom alebo žalúziami, čo im umožní tieniť, aby sa izba neprehrievala od slnka alebo naopak, pomôcť slnku vyhriať izbu a šetriť náklady na kúrenie. Osvetlenie je možné kedykoľvek rozširovať o daľšie svetlá alebo meniť ovládanie tlačítok bez nutnosti sekania kabeláže. Tlačidlo na dobrú noc uspí celý dom pred spaním, vypne osvetlenie, zníži kúrenie, vypne zásuvky a zapne nočné osvetlenie.
A toto stále nieje všetko ... SmartHome ...

Bez ohľadu na zdroj tepla

Infrapanely, radiátory, konvektory, plyn, elektrina, drevo, tepelné čerpadlo ... Je jedno pre akého výrobcu a aký typ kúrenia sa rozhodnete, inteligentný dom je kompatibilný so všetkými.

Jednoduché ovládanie

V tradičnom poňatí býva jeden termostat pre niekoľko miestností. Pre individuálne nastavenie musíte točiť hlavicami. V inteligentnom dome možno zmeniť komfortnú teplotu každej miestnosti pre rôzne časy pomocou aplikácie alebo cez webový prehliadač.

Domácnosť sa ľahko prispôsobí rôznym situáciám vďaka prednastaveným režimom. Často využívané sú napríklad: party, dovolenka, choroba, ochrana pred zamrznutím, atď. Nemusíte teda meniť celý program, stačí len prepnúť na iný režim a požadované nastavenia sú okamžite aktívne.

Nastavenie času

V prehľadnom rozhraní si jednoducho nastavíte aké teploty chcete v ktorej hodine zvlášť pre pracovné dni i sviatky a víkendy.

Záznam štatistík

Môžete si zaznamenávať štatistiky o vykurovaní a porovnávať úspory, ktoré ste dosiahli pomocou regulácie vykurovania.

Doba prevádzky

Stráži čas, po ktorý sú v chode čerpadla, kotly a ďalšie zariadenia. Vďaka tomu vám včas pripomenie, že je potrebné vymeniť filter alebo údržba kotla.

Notifikácia

O všetkom potrebnom vám domácnosť dá vedieť. Využije na to push notifikáciu aplikáciou, e-mailom, či hlasovým hovorom.

Vzdialený prístup

Sledovať stav a ovládať kúrenie možno odkiaľkoľvek. Ak viete, že dorazíte domov skôr, môžete aktivovať kúrenie cez smartphone, tablet či web vopred.

Hlavice sa o seba starajú

Dlhé obdobie bez pohybu hlaviciam nerobí dobre. Inteligentný dom sa ale o nich stará a pravidelne ich zatvára a otvára.Aj počas letných dní kedy je kúrenie úplne vypnuté.


Casoft kontakt
Kontaktujte nás